Serwis

Specjalizujemy w serwisie wszelkiego rodzaju instalacji zabezpieczeń, teleinformatycznych jak i systemów monitoringu wizyjnego w tym szczególnie sprzętu American Dynamics (Sensormatic).

Każdy zdaje sobie z tego sprawę iż systematyczne przeglądy i konserwacja zainstalowanego sprzętu są w stanie znacznie obniżyć koszty eksploatacji. Każde urządzenie na etapie projektu posiada zdefiniowany czas eksploatacji poszczególnych podzespołów, po upływie tego czasu ma nastąpić usterka. Nowe urządzenia pracują zazwyczaj bezawaryjnie, problem zaczyna pojawiać się po 2-3 latach kiedy wygasła gwarancja i pojawiają się pierwsze objawy zużycia. Co gorsza w dobie światowego kryzysu czas bezawaryjnej pracy wszelkich urządzeń wyraźnie zmalał czego z pewnością każdy doświadczył. Tylko stała fachowa opieka techniczna jest w stanie wydłużyć bezawaryjną pracę, dotyczy to tak samochodów o czym wszyscy wiemy, jak i systemów CCTV, bramek antykradzieżowych, systemów komputerowych i innych urządzeń elektronicznych.

Pamiętajmy że systemy te pracują 24 godziny na dobę przez cały czas.

Dysponujemy wszelkimi potrzebnymi podzespołami jak i profesjonalnie wyposażonym zapleczem technicznym do naprawy urządzeń elektronicznych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oddając sprzęt pod opiekę RJ Serwis sytuacje wymiany całych komponentów zdarzają się wyjątkowo rzadko. Co za tym idzie znacząco obniża to koszty utrzymania systemu w pełnej sprawności. Serwis sprzętu w RJ Serwis jest sprawny i szybki, a na czas trwania naprawy krótki, oferujemy sprzęt zastępczy dzięki któremu nie będą mieli Państwo przestojów w działaniu urządzeń.

Większość urządzeń naprawianych jest na miejscu, co znacznie zmniejsza koszt naprawy.

Jeśli płacą Państwo za:

1. Przyjazd serwisanta i stwierdzenie że to faktycznie nie działa
2. Przyjazd fachowca w celu zabrania sprzętu do naprawy
3. Ponowny przyjazd w celu instalacji sprzętu
4. Za naprawę nawet kiedy sprzęt nie działa bo „naprawa nieopłacalna” (choć nie oddano tego sprzętu)

Oznacza to że pora zmienić firmę serwisującą, naprawiamy sprzęt podczas pierwszej wizyty.