Sensormatic

Specjalizujemy się w serwisie sprzętu American Dynamics (Sensormatic). Jest to sprzęt wysokiej klasy nie wszystkie firmy serwisowe podejmują się napraw czy nawet przeglądów tak zaawansowanego systemu. Posiadamy niezbędne wyposażenie serwisowe, części zamienne, a co ważniejsze wiedzę i doświadczenie by sprostać każdej usterce.

Jeśli posiadają państwo system monitoringu wizyjnego oparty na sprzęcie firmy SENSORMATIC lub AMERICAN DYNAMICS proponujemy współpracę w zakresie obsługi tego sprzętu. Przeprowadzamy naprawy oraz przeglądy okresowe sprzętu.

Wykonujemy również integrację systemu monitoringu wizyjnego z systemami alarmowymi.

Prowadzimy serwis modernizację rozbudowę między innymi takich jak

Kamery obrotowe wszystkich typów

  • Rejestratory INTELLEX
  • Pulpity sterujące np. Touch Tracker – ADTTE
  • Krosownice wizyjne wszystkich typów
  • Monitory
  • Osprzęt transmisyjny moduły – j-box
  • Wzmacniacze transmisyjne
  • Oraz inne części systemu

Każdy zdaje sobie z tego sprawę iż systematyczne przeglądy i konserwacja zainstalowanego sprzętu jest w stanie znacznie obniżyć koszty eksploatacji urządzeń gdyż obniża koszty późniejszych napraw serwisowych bądź zupełnie eliminuje ich potrzebę w przyszłości. Dysponujemy również wszelkimi potrzebnymi częściami zamiennymi jak i również profesjonalnie wyposażonym zapleczem technicznym do naprawy urządzeń elektronicznych.

Dzięki czemu oddając sprzęt do nas na serwis sytuacje wymiany całych komponentów zdarzają się wyjątkowo rzadko. Co za tym idzie znacząco obniża to koszta naprawy choć by kamer obrotowych które ulegają uszkodzeniu przez długą eksploatację, Serwis sprzętu w naszej firmie jest sprawny i szybki, a na czas trwania naprawy krótki, oferujemy sprzęt zastępczy dzięki któremu nie będą mieli Państwo przestojów w działaniu urządzeń.